Ukonstytuował się Zarząd Stowarzyszenia "Sieć Solidarności" IV kadencji (2026-2030)
Skład Zarządu oraz odpowiedzialność za cele strategiczne jest nastepujący :
Edward E. Nowak - prezes (TRADYCJA)
Danuta Kinaszewska - wiceprezes (WIĘZI i DIALOG)
Wiesława Ciesielska - skarbnik (WSPARCIE)
Andrzej Majka - członek (PAMIĘĆ)
Andrzej Piasecki - członek (EDUKACJA)
Bogdan Stelmach - czlonek (SOLIDARNOŚĆ DZISIAJ)
Podczas dzisiejszego posiedzenia zarządu przyjęte zostały dwie kolejne koleżanki do naszego stowarzyszenia : Ewa Bigosz-Lassota oraz Barbara Syryjczyk. W spotkaniu brała udział także niedawno przyjęta koleżanka Małgorzata Majka.
Najważniejsze wydarzenia, w nadchodzących tygodniach :
1) uroczystości Dnia Wolności:
31 maja: Sztafeta Wolności
4 czerwca:
- Spotkanie na Siennej 5 przed tablicą Małopolskiego Komitetu Obywatelskiego "Solidarność". 10:00
- Łyk Wolności - 17.:00
- Polonez Wolności - 18:00
2) wręczenie Medali "Dziękujemy za wolność" w Trzebini 5 czerwca
3) Teatr Ludowy - wspólne wyjście na sztukę "Folwark zwierzęcy" 12 czerwca,
4) II Pieszy Rajd Solidarnych w Lipnicy Murowanej 13 czerwca,
5) Spotkanie Jubilatów (7 czlonków ma "okrągłe" urodziny)
6) Wyjazd do Poznania na obchody Czerwca'56
Dyskutowaliśmy także o wewnętrznych sprawach stowarzyszenia, organizacyjnych, powołaniu kilku komisji (temat będzie jeszcze uzgadniany), sprawach lokalowych i finansowych.
Wszystkie tematy i decyzje zostaną szczegółowo omówione pomiędzy członkami stowarzyszenia a wspólne inicjatywy będą przedstawiane na naszych stronach internetowych, w sposób bardziej szczegółowy.



